Zápas MINIPŘÍPRAVKA – Borotín 15.5. od 17:00

Minipřípravka TJ Sokol Stádlec se chystá na důležitý zápas s TJ Sokol Borotín na hřišti soupeře, který se odehraje v pondělí 15.5.2023 od 17:00. Přijďte fandit svému týmu a podpořit ho k vítězství!

Mladí svěřenci TJ Sokol Stádlec se už nepochybně těší na svůj další zápas. Prosíme, aby nás přijeli podpořit fanoušci stádleckého Sokola. Ta atmosféra, kdy se malým hráčům fandí, je opravdu důležitá.

Pamatujte, že soupeři budou mít kolem hřiště spoustu domácích fanoušků, což může na malé Stádlečáky působit demotivačně.

Zápas minipřípravky TJ Sokol Stádlec v Borotíně.
Hřiště v Borotíně ze za školou.

Zápas začne v pět odpoledne

Zápas začíná v 17:00 a protože cesta ze Stádlce do Borotína trvá asi 30 minut, bude potřeba vyjet ze Stádlce krátce po 16. hodině, aby se hráči stihli včas převléct do sportovních dresů a nebyli zbytečně ve stresu.

Do Borotína trvá cesta 30 minut autem

Zápas se bude konat v Borotíně a všichni hráči i rodiče ze Stádlce a okolí pojedou po vlastní ose. Mrkněte na mapu: