Žaludy z fotbalového hřiště Stádlec vydělaly 4.880 Kč

No kdo by to byl řekl, že? Jedna brigáda na fotbalovém hřišti ve Stádlci stačila na to, aby si mladí fotbalisté vydělali skoro 5 tisícovek. Moc děkujeme rodičům i mladým fotbalistům a věříme, že sběr žaludu proběhne i na podzim 2023.

Mladí fotbalisté vysbírali žaludy na hřišti TJ Sokol Stádlec a vydělali si 🤑💰💸4.880 Kč! To je PECKA 😎

Jako každý podzim na našem stádleckém hřišti pod Hájky padají žaludy ze stoletých dubů 🌳 Velká část hřiště je pro fotbalisty při pádu dosti bolestivá. A samozřejmě to na těch zpropadených žaludech klouže jako čert.

Proto je potřeba žaludy z hřiště dostat pryč. Za každou cenu.
Letos se nám podařilo s partou mlaďochů nasbírat několik pytlů žaludů.
Sběr žaludu na TJ Sokol Stádlec

Přes 2 metráky žaludů

Proto je potřeba žaludy z hřiště dostat pryč. Za každou cenu.
Letos se nám podařilo s partou mlaďochů nasbírat několik pytlů žaludů. Celkem 244 Kg.

Pavel Kovařík je na vozíku 🚗 odvezl do výkupny a mladí fotbalisté si tak přišli na pěkných 4.880 Kč.

Sláva podzimu a fotbalu zvláště
😃😃😃