Sportovní ples: 20. ledna 2024

Přijďte zažít nezapomenutelný sportovní ples s fotbalovým oddílem TJ Sokol Stádlec!

Přijďte na fotbalový ples

Srdečně Vás zveme na nezapomenutelný sportovní ples fotbalového oddílu TJ Sokol Stádlec!

Datum: Sobota 20. 1. 2024

Čas: Od 19:00

Místo: Stádlecká restaurace

Pozvánka na sportovní ples TJ Sokol Stádlec – 20. ledna 2024

Kapela MIDI + bohatá tombola

Přijďte si užít skvělou atmosféru, plnou zábavy a tance! Bude nám ctí, pokud s námi oslavíte naše společné fotbalové vášně.

Co Vás čeká:

• Živá hudba od populární poprockové kapely MIDI, která vždycky rozhýbe všechny taneční parkety
  • Přátelský souboj o skvělé ceny v bohaté tombole, která vás rozhodně překvapí
  • Příjemné posezení s přáteli a kolegy fotbalisty ve stádlecké restauraci
  • Překvapení přesně o půlnoci, které si nenecháte ujít!

Těšíme se na vás!

Těšíme se na společný večer plný radosti, smíchu a skvělé hudby. Přijďte si užít sportovní atmosféru s námi!

Fotbalový oddíl TJ Sokol Stádlec

Plakát kapely MIDI s pozvánkou na ples fotbalistů ve Stádlci v lednu 2024