Soustředění DĚTÍ – 2.-4.6. Horní Poříčí

Přátelé a rodiče našich malých fotbalistů. V červnu 2023 pojedeme na Strakonicko potrénovat mladé fotbalisty. Bylo by ideální, aby jel i 1 z rodičů. Utužíme dětský i dospělácký kolektiv 😉

Dětské soustředění fotbalistů TJ Sokol Stádlec v Horním Poříčí

Přátelé a rodiče našich malých fotbalových svěřenců. Čtěte prosím, důležité.

V červnu máme s dětmi fotbalové soustředění v Horním Poříčí u Strakonic. Koná se to od pátku do neděle 2.-4. června.

Byli bychom moc rádi, kdybyste se jako rodiče trénujících dětí také zúčastnili. Děti budou trénovat a utužovat kolektiv, rodiče sice trénovat nebudou, ale kolektiv dospělých utužovat určitě budou 😎

Kudy do Horního Pořící 🗺️

Je to hodina cesty autem přes Písek a Strakonice.
Mrkněte sami na mapu:

Kolik to stojí

• Cenu ještě upřesníme
  • Vloni to stálo tisícovku na jednoho dospělého
  • Děti to mají ZDARMA 🤑

Odjezd v pátek 2.6. ve 13.00 ze Stádlce náměstí

Jako vždycky bychom odjížděli přistaveným autobusem ze Stádlce, z Masyrykova náměstí.

Máte otázky? Pište na WhatsApp

Pokud vás cokoliv zajímá, piště Pichymu na WhatsApp na číslo 603 390 029. Ideálně jako odpověď na zveřejněný příspěvek ve WhatsAppové skupině: