Objednej si šálu s naším logem 👍

Přátelé, máme vítěze hlasování o novou šálu Sokola Stádlec. A víte co? Vybrali jsme rovnou 2 vítězné návrhy, protože hlasování bylo prakticky nerozhodné a nechtěli jsme, aby to vám, našim fanouškům, přišlo líto, kdybychom nevybrali vašeho favorita. Těm devíti lidem, co hlasovali pro další 3 různé varianty, se omlouváme.

Objednej si novou šálu

Kdo chcete novou šálu našeho sokola, objednejte si ji prosím pomocí téhle online objednávky.

Jak jste hlasovali?​

Hlasovali jste ve velkém a moc vám za to děkujeme. V naší anketě hlasovalo celkem 140 lidí a hlasy byly celkem vyrovnané pro tyto 2 šály:

1. Šála č. 5 (v grafu fialová): 44,4 % hlasů – 63 hlasů
  2. Šála č. 1 (v grafu modrá): 43 % – 61 hlasů
Výsledky hlasování v anketě o novou šálu TJ Sokol Stádlec

Vítězné návrhy jdou do výroby​

Celkem necháme vyrobit 100 ks šál s logem TJ Sokol Stádlec a to ve 2 variantách:

• 50 ks čistě tmavě modré.
  • 50 ks s modrým světlým pruhem.
Šála č. 5 získala 63 hlasů
Šála č. 1 získala 61 hlasů

Už nám přišly vzorky úpletů

V pletárně nám vyrobili po jednom kusu vzorku každého návrhu a můžete se podívat, jak bude finální šála vypadat.

Jak je patrné z fotek, logo nebude detailně zpracováno, jak jsme zvyklí vídat na jiných předmětech, jako jsou kupříkladu naše pivní kelímky.