Hlasuj pro novou šálu TJ Sokol Stádlec

Navrhujeme novou šálu pro všechny fanoušky TJ Sokol Stádlec. Máme několik návrhů a potřebujeme vaši pomoc s výběrem nejlepší varianty. Hlasujte prosím v naší malé vesnické anketě pro nejlepší šálu.

Nové šály sokol Stádlec

Připravili jsme několik návrhů šály. Jsou vizuálně jednoduché, protože technologie výroby nedovoluje detailní zpracování např. trávníku. Proto je v návrzích níže i verze se zeleným pruhem, který má symbolizovat trávník.

Máme pro vás 5 návrhů a prosím hlasujte v naší anketě, která se vám líbí.

Anketu najdete níže v Google dotazníku, kde stačí kliknout na vámi preferované číslo šály.

Moc děkujeme 😃

Nejdříve se podívejte na návrhy, anketa je až níže 😉

Šála č. 1 - světle modrý pruh nahoře a bílé proužky dole a nahoře

Šála č. 1 získala 61 hlasů