Máme nový web „sokolstadlec.cz“

Sokol Stádlec má nový web. Oficiálně již nějaký ten měsíc běží. Ještě není v plné kondici, protože se na něm vyšívá ve volném čase, ale slibujeme, že do žní 2023 bude hotovo :-)

Ano, přátelé, je to tak. TJ Sokol Stádlec má nový web.

Adam Vrána se nám nabídl, že vytvoří nový web pro Sokol Stádlec. A protože web dělá ve volných chvílích, vzniká pomalu, ale jistě. Nám to však nevadí. Není kam spěchat. Sokol byl bez webových stránek léta.

TJ Sokol stádlec má nové webové stránky

Co na novém webu plánujeme?

Tak v první řadě by to měla být rychlá pomoc pro všechny rodiče dětí, které chodí trénovat fotbal na hřišti pod Hájky ve Stádlci. V druhé řadě by měl web pomoct všem rodičům, kteří teprve zvažují, že by svého potomka přihlásili do stádleckého Sokola. Typicky vás zajímají informace jako:

• Co mám dělat, když chci přihlásit syna nebo dceru na fotbal ve Stádlci?
  • Na koho se mám obrátit?
  • Jak často jsou tréninky a jak dlouho trvají?
  • Je někde aktuální rozvrh tréninků?
  • Jak rozdělujete děti do věkových kategorií ve vašich družstvech?
  • Kolik je trenérů a kdo to je?
  • Co děti potřebují s sebou na trénink?
  • Fungují na hřišti sprchy?
  • Co když se dítě zraní?
  • A tak dále…

🙂 Je toho zkrátka dost, co je potřeba vysvětlit a jasně popsat na webu, aby se každý rodič dozvěděl vše potřebné sám a nemusel se na všechno ptát trenérů.

Každopádně pokud už teď máte tipy na vylepšení nového webu, klidně nám pište na nový e-mail:

tjsokolstadlec@gmail.com