Jak jsme navrhli vratné plastové kelímky na 🍺 s logem Sokola

Rozkaz zněl jasně (viď, Víťo 😉): "Adame, navrhni nám potisk na vratné plastové kelímky na pivo". No tak jo, rád. Vytvořím 3 návrhy a společně vybereme nejlepší.

Proč přemýšlíme o pastových kelímcích na pivo?

Je to jednoduché. Při fotbalových a jiných kulturních akcích se hostům hřiště dost často stávaly nehody, při kterých se pivní sklo rozbilo. A střepy nikde na hřišti fakt nevidíme rádi. Proto nás napadlo nechat vyrobit plastové vratné kelímky na pivo.

No jo, ale čistě plastový kelímek nebude pěkný. Ale co na něm mít za obrázek? Ideálně něco, co souvisí s fotbalem i naším Sokolem. A tak Adam přišel s nápadem – nové logo stádleckého Sokola v kombinaci s míčem a fotbalovým stadionem.

No představte si vratné plastové kelímky s našim logem 😍
Nebyla by to paráda? Nerozbijou se, jsou opakovaně použitelné a hlavně je to ekologická varianta k těm běžným jednorázovým plasťákům.

Fotbalový potisk vratného kelímku

Jak jsme vytvořili kelímky na pivo

Navrhli jsme 3 grafiky a pověsili je na Facebook a Instagram Sokola a zeptali se vás, našich fanoušků a přátel fotbalu.

Zeptali jsme se vás na názor ohledně grafiky nových kelímků TJ Sokol Stádlec

Vítězná grafika je tady!

Vítězný návrh kelímků kombinuje zelený trávník, tmavé nebe, logo Sokola a fotbalový míč

Mrkněte na Making Of grafiky