Dokopná dětí ve Stádlci na podzim 2023

Rozlučka hráčů mladší a starší stádlecké přípravky s podzimem a trávou proběhla v neděli 12.11. ve Slavňovicích. Máme pár fotek :-)

Sešli jsme se ve Slavňovicích

🎉 Shrnutí Společenské Akce „Dokopná“ – TJ Sokol Stádlec 🎉

V neděli  12. 11. 2023 jsme se sešli v tělocvičně ve Slavňovicích, abychom oslavili letošní fotbalovou sezónu dětí z minipříravky, mladší a starší přípravky družstva TJ Sokol Stádlec.

Na akci se sjeli nejen hráči, ale také trenéři a hrdí rodiče, aby společně strávili doufejme nezapomenutelný den 😀
Dokopná ve Slavňovicích v listopadu 2023 - TJ Sokol Stádlec

Bylo to moc fajn setkání

Atmosféra byla radostná a stmelující, jak už tak na našich fotbalových setkáních bývá zvykem.

Ale to nebylo všechno! Všichni si pochutnali na osvěžujícím pivu, limonádách a lahodném pohoštění, které pro ně připravily maminky hráčů. Bylo skvělé vidět, že se všichni bavili a společně sdíleli příjemné chvíle.

Tato událost byla nejenom oslavou sportu, ale i vztahů a komunity. Trenéři, hráči a jejich rodiče se stali součástí něčeho většího – fotbalové rodiny ⚽️ TJ Sokol Stádlec.

Děkujeme všem za účast a za to, že jste udělali z dokopné fajn zážitek pro naše mladé fotbalové talenty!

#TJSokolStádlec #Dokopná #FotbalováRodina

Poznámka pro rodiče: Vaše děti byly úžasné a snad budou mít hezké vzpomínky na celý život 😉

Pár fotek z nedělní dokopné